trende

YeniŞafak Tanıtım Yazısı

YeniŞafak Tanıtım Yazısı

Yenisafak.com Otoriter Site Olmanız İçin İlk Adım!

Yeni Şafak Gazetesi Ahmet Albayrak tarafından kurulmuştur. 1994 senesinden bu yana aktif şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Gazete alanında başlayan hizmeti internet portalına da taşımı ve online olarak da doğru ve güvenilir haber verme vaadi ile devam etmektedir. Günlük bir gazete olan bu girişimin sloganı ise Türkiye’nin Birikimi olarak belirlenmiştir. Bu farklı kesimlere hitap eden gazete kapsamında günlük hit sayısı 2 milyon 500 bin adet olarak belirlenmiştir.

Hit sayısına dair hedef kitle bakımından da uygun olduğuna karar verdiyseniz, firmamız ile iletişime geçerek bu gazete kapsamında tanıtım yazılarınızın yayınlanması için ilk adımı atabilirsiniz. Oluşturulacak tanıtım yazısında nelerin bulunması gerektiğine dair tüm detayları bildirebilirsiniz. Bizim firmamızın asıl önceliği sizin memnun kalmanızdır!

Yenisafak.com ‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Yenisafak.com tanıtım yazısı hazırlama aşamasında sadece alanın uzmanı olan yazarlarımız görev almaktadır. Sizin firmanızın dahil olduğu sektör hakkında gerekli olan tüm bilgi birikimine sahip olan yazarlarımıza tarafından tanıtım yazılarına şekil verilir. Tanıtım yazılarının kelime sayısı ve Yenisafak.com backlink sayısına kadar tüm isteklerinizi dile getirme hakkınız bulunuyor.

Tanıtım yazıları bir firmanın en temel kartviziti olarak bilinmektedir. Hem hitap edilen kitlenin geliştirilmesi hem de hedef kitle ile daha net entegre olabilmek için tanıtım yazılarına bir şans vermelisiniz. Tanıtım yazılarının dilinin nasıl olması gerektiğine sizi karar vereceksiniz. Dilerseniz sadece sektöre hakim olan bir kişinin anlayabileceği akademik bir dil kullanılabilir, dilerseniz de direkt olarak sıfırdan bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için uygun bir metin hazırlanabilir.

Tanıtım yazıları bir firmanın misyonu ve vizyonunu okuyucuyu sıkmadan vermelisiniz. Firmanın vizyonu ve misyonuna dair net bilgi içermeyen tanıtım yazılarını nitelikli olarak adlandırmak doğru olmayacaktır. Tanıtım yazılarında firmanın hedef kitlesinin analizi eksiksiz yapılmalıdır. Örneğin gençlere hitap eden bir firmanın tanıtım yazıları hazırlanacak ise o gençler arasında hakim olan trendlerin kendini tanıtım yazısında hissettirilmesi de oldukça önemlidir.

Yazıların hazırlanması kadar önemli olan bir diğer süreç de yayın yapılacak olan platformun seçilmesidir. Bu platform seçilirken sayfanın Domain Authortiy ve Page Authority kıstaslarına göz atmalısınız. Yenişafak her iki kıstasta da ortalamanın üzerinde değeri ile memnuniyet uyandırmaya devam etmektedir. Yenişafak sizin firmanızın tanıtım yazılarını yayınladıktan sonra karşılık görecek bir hedef kitleye sahipse anında siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yenisafak.com tanıtım yazısı almak için tek yapmanız gereken beklentilerinizi ve isteklerinizi temsilcilerimize iletmek!

Benzer Yazımız  CNNTürk Tanıtım Yazısı

Yenisafak.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Yenisafak.com tanıtım yazısı almak sizin firmanızın arama motorlarında ön sıralarda yer almasını da mümkün kılacaktır. SEO bir diğer adı ile Arama Motoru Optimizasyonu tabi ki sadece tek bir kriter üzerinden hizmet vermemektedir. Buna ek olarak sitenin tasarımından metin kalitesine ve backlinklere kadar birçok değişkenin temel unsur olarak yer aldığı bir alt yapı kendini göstermektedir.

Tanıtım yazılarında bir backlinke yer verirken kullanılan linkin temel içerik bağlamı ile uyumlu olması gerekmektedir. Bir yazı kapsamında bağlamdan kopuk şekilde içerik kullanıldığı tespit edildiği anda kullanılan linkin arama motoru optimizasyonu bağlamında metni olumsuz yönde etkileyeceği de bildirilmelidir. Bu nedenle kullanılan linklerin kesinlikle ana temadan ve firmanın hizmet kategorisinden kopuk olmaması gerekir.

Yenisafak.com’da içerik yayınlatma aşamasında firmanızın tanınırlığının artırılması için oluşturulan metnin keyifli bir yapıya sahip olması gerekir. Oluşturulan metinden okuyucu keyif almazsa sadece bir iki dakika içerisinde sayfayı terk edecektir. Metin okuyucuyu ne derece fazla sayfada tutarsa elde edilecek olan başarı da o kadar yüksek demektir. Bunun için özel ve kalifiye bir içerik yapısının oluşturulması gerekir.

Bu içerik yapısının hedef kitle de göz önünde bulundurularak oluşturulması gerekir. Hedef kitlenin yanı sıra aynı sektörde hizmet veren diğer firmaların tanıtım yazısı çalışmalarının da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Tanıtım yazıları sadece sıradan bir metin olarak görülmemelidir, aynı sektörde yer alan diğer firmalardan hangi özellikler veçheler ile ayrıldığınızı kanıtlayan bir içeriktir!

tanitim yazisi

Yenisafak.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Yenisafak.com’da içerik yayınlatma aşamasında yazıların fiyatlarına dair de detaylı bir inceleme yapılmalıdır. Bu aşamada firmamızın vermiş olduğu fiyat aralığı ile piyasada diğer tanıtım yazısı hazırlayan firmaların verdikleri fiyat aralıkları kıyaslandığı zaman ne derece makul seviyede talepte bulunduğumuz bir kere daha fark edilmektedir. Tanıtım yazılarının hazırlanma aşamasında sizin beklentilerinizi dikkate alırken aynı zamanda bütçenize uygun bir paket bulmaya da önem veriyoruz.

Bizim asıl amacımız piyasada yer alan tüm firmaların kendilerini net şekilde ifade edecekleri ve mümkünse etkileşimi artırabilecekleri bir tanıtım yazısına sahip olmalarıdır. Tanıtım yazısı fiyatlarının makul seviyesine ek olarak sunulan ödeme kolaylıkları ile de memnuniyet seviyesi artırılıyor. Bu özenli iş kalitesini farklı bir firmada bulmanız imkansız!

Yenisafak.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Yenisafak.com backlink kullanım safhası indeks hızını etkileyen temel kıstaslardandır. Sadece backlink kullanımının verimli olması ile indeks hızının eş tutulması da mümkün değildir. Birçok farklı unsur üzerinden indeks hızı etkilenebilmektedir. Örneğin site tasarımı ve web haritasının açık ve anlaşılır olması ilk kıstas olarak da ele alınabilmektedir.

Benzer Yazımız  Gazetevatan.com Bülten Yazısı

Tanıtım yazılarında yer alan tüm ifadelerin açık olması, okumasının kolay olması, okuyan kişiye bilgi vermesi ve sıkmaması da temel detaylardandır. Bir ziyaretçinin siteye girmesi ile çıkması anında tamamlanıyor ve arada uzun bir süre bulunmuyor ise bu sitenin ilgi çekiciliğinin düşük olduğu anlamı çıkacaktır.

Yenisafak.com tanıtım yazısı niteliği indeks hızını olumlu yönde etkileyecektir. Hem etkileşim sayısını artıracak hem de nitelikli içeriği ile arama motoru optimizasyonuna da katkı sağlayacaktır. Firmamız tarafından hazırlanan metinlerin sitenize ne derece olumlu yönde katkı sağladığını anında Google Analytics kapsamında dahi analiz etme imkanınız bulunmaktadır.

Biz profesyonel verilere dayanarak hizmet veren bir firma olduğumuz için sunmuş olduğumuz hizmetin istatistiklere olumlu katkısını da dokümanlar üzerinden size sunuyoruz. Daha öncesinde firmamızdan hizmet alan kişilerin bu konuya dair yaptıkları yorumlar da genel hizmet verimliliğimize dair bir fikir vermektedir. tanıtım yazılarını hazırlamanın yanı sıra müşteri hizmetleri temsilcilerimizden yayın organı seçilme aşaması gibi hususlarda da bilgi alma fırsatınız olacaktır.

Yenisafak.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org olarak içeriğin gücüne sonsuz bir inancımız var! Son dönemlerde internetin dahil olmadığı bir sektörün kalmadığını söylesek yanılmış olmayız! Bu nedenle firmaların adeta kartvizitleri olarak da değerlendirilecek tanıtım yazılarına büyük önem vermeye başladıkları görülmektedir.

Tanıtım yazılarının içeriği SEO kurallarına uygun olmalıdır. Anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve kullanılması konusunda eşsiz oranları göz önünde bulundurarak uzman kadromuz söz sahibi olacaktır.

Kullanılan anahtar kelimelerin olması gerekenden daha yoğun bir şekilde yer alması, tanıtım yazısının siteyi olumsuz etkilemesine neden olabiliri ve spin olarak tanımlanabilir. Firmamız tüm buy detayları göz önünde bulundurarak içeriğin hazırlanmasına önem vermektedir.

Anahtar kelimelerin tam olarak bağdaştığı bir metin oluşturulmaktadır. Örneğin kullanılan bir anahtar kelimenin anlam bağlamından kopuk yapıda olması genel metin kalitesini düşürmenin yanı sıra SEO kurallarına uygun olmadığını da yansıtacaktır.

Yenisafak.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Yenisafak.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 3 Adet Link çıkışı veriyor Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Benzer Yazımız  Haber3.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?